Każde użycie telefonu komórkowego to narażanie naszego organizmu na szkodliwe promieniowanie, ale ze względu na specyfikę sieci 5G, która będzie miała bardzo gęstą sieć stacji bazowych będziemy żyli tak jakby w dużej kuchence mikrofalowej.

W miastach nadajniki będą sytuowane co 100-150m, a w niektórych miejscach nawet gęściej! Technologia mobilna piątej generacji może się okazać zabójcza dla człowieka. Z drugiej strony może być wykorzystywana do kontroli umysłu w celach militarnych lub politycznych.

Technologia 5G jest niebezpieczna ze względu na zastosowaną częstotliwość. Ta technologia to zwykłe pole elektromagnetyczne, czyli przestrzeń na którą działa energia. To samo dotyczy promieniowania słonecznego czy mikrofalowego - różnicą jest tylko zakres częstotliwości.

Już w latach 70-tych były przeprowadzane doświadczenia. W biofizyce jest podział:

 • wszystkie częstotliwości w zakresie +/- 100Hz to alfa dyspersja - linie sił pola omijają komórkę, a błona komórkowa jest zaporą,
 • beta dyspersja - częstotliwości w zakresie 100 000Hz (100 kHz) - promieniowanie przechodzi przez błonę komórkową - możemy mierzyć błonę komórkową
 • gamma dyspersja - częstotliwości w GHz (1 000 000 000 Hz) - prześwietlają całą komórkę

Wyróżniamy dwie siły: mechaniczną i elektromagnetyczną. Przykładem siły mechanicznej jest np. uderzanie w skórę paskiem jeden raz na sekundę, czyli z częstotliwością 1Hz. O ile przy takiej częstotliwości efekt będzie niewielki to już przy częstotliwości 1 000 000 Hz skóra ulegnie zmiażdżeniu. Podobnie jest z siłą elektromagnetyczną.

Nasze jedzenie musi być rozdrobnione do wielkości jonów, aby mogło wejść do komórek naszego organizmu. Jony podlegają działaniu pola i jeśli to pole jest dostatecznie silne to jon nie może wejść w swoje docelowe miejsce. Większość wiązań komórkowych to wiązanie wodorowe o wartości energetycznej 5-6 elektronowoltów (eV). Promieniowanie jonizujące ma wartość energetyczną 7-8 MeV (megaelektronowoltów), czyli jest milion razy większe. Ta siła ma dla komórki działanie destrukcyjne.

Bardzo często osoby wypowiadające się o polu elektromagnetycznym oraz o energii elektromagnetycznej mijają się z prawdą. Może to być spowodowane brakiem wiedzy lub co gorsza specjalnym wprowadzaniem ludzi w błąd. Technologia 5G to częstotliwość 25-30 GeV (gigaelektronowoltów). Taka częstotliwość działająca na jon wytwarza duże tarcie, a co za tym idzie wzrost temperatury. Wytworzona energia rozbija wiązania i komórka przestaje spełniać swoją rolę.

Badania z białaczką L1210, mięsakami i innymi nowotworami wykazują, że pod wpływem zmiany pola nowotwory rosną jak na drożdżach. Przy ładunku ujemnym nowotwory rosną, natomiast przy ładunku dodatnim na początku następuje zahamowanie wzrostu guza, a później rozrost.

Organizm traktuje nowotwór jako ciało obce. Gdy pojawia się rak to organizm otacza go fibroblastą - młodymi komórkami. Stosowanie chemioterapii niszczy te komórki i następuje rozsiew nowotworu. Po chemioterapii ludzie umierają 4 razy szybciej niż bez jej stosowania. Jest to poparte badaniami jednak z jakichś przyczyn nie może to trafić do opinii publicznej.

Czym krótsza fala tym odległość między stacjami nadawczymi musi być mniejsza. To powoduje konieczność zastosowania większej ilości stacji nadawczych. Powstaje smog elektromagnetyczny. Badania z lat 90-tych wykazały, że białaczka występowała kilka razy częściej u dzieci, które mieszkały w domach, w których były wybudowane transformatory. Rosyjskie telewizory Orion miały prostownik 27 000 V. Takie napięcie produkowało miękkie promieniowanie rentgenowskie. Dzieci które spały przy ścianie za którą stał tego typu telewizor częściej chorowały na białaczkę. Stosujemy we własnych domach Wi-Fi, a ciągłe działanie takiego pola powoduje wypływ jonów wapnia z mózgu. Tracimy koncentrację i budzimy się zmęczeni.

Pierwsze znakowania istot żywych to były chipy dla psów. Chodziło wtedy o wypróbowanie technologii tzn. czy ilość sygnałów od poszczególnych psów będzie właściwie łowiona przez stacje odbiorcze i czy rozdzielczość jest na tyle duża, że można identyfikować te sygnały. W 2019 planowane jest umieszczenie 4420 satelitów do emitowania pól elektromagnetycznych. Ilość stacji nadawczych może świadczyć o tym, że planowana jest inwigilacja wszystkich ludzi. Przy takiej technologii będzie znana dokładna pozycja każdego człowieka posiadającego telefon komórkowy. Warto zauważyć, że chip może służyć do określenia miejsca, w którym znajduje się człowiek, ale może też zawierać substancje szkodliwe dla zdrowia i życia, które mogą być uruchomione w dowolnym momencie. Trzeba być pozbawionym wyobraźni, żeby dać sobie wstrzyknąć coś takiego do organizmu.

W budynku WHO w Austrii zastosowano technologię 5G w 2017 roku. Po 2 latach ludzie uciekają stamtąd, ponieważ zaczęli poważnie chorować tj. występuje u nich np. nadciśnienie i krwawienie z nosa. Plany przewidują wprowadzenie 5G na terenie całej Polski. Takie rozwiązanie gorąco poleca Adam Małysz, który prawdopodobnie nie jest świadomy, że namawia Nas do depopulacji Naszego Narodu.

 

Artykuł opracowano w oparciu o wypowiedzi dr Jaśkowskiego: 

[CEPowisle]
Dr Jerzy Jaśkowski: Także 5G to smog elektromagnetyczny będący śmiertelnym zagrożeniem dla człowieka

Niestety filmy zostały usunięte z serwisu Youtube.

 

Informacje przekazywane w tym artykule mogą być niezgodne z ogólnym poziomem wiedzy akademickiej. Redakcja strony podejmuje próbę uświadomienia ludzi w wielu aspektach naszego życia.

Wszelkie uwagi do treści artykułu proszę zgłaszać w formularzu kontaktowym poprzez kliknięcie w nazwę autora poniżej lub na Facebooku.

 • PL Slajd mały 1A - Hubert Czerniak
  H. CZERNIAK
  [lekarz]
  "Włączamy myślenie"
 • PL Slajd mały 1F - Jerzy Jaśkowski
  J. JAŚKOWSKI
  [lekarz]
  “Depopulacja Polski trwa”
 • PL Slajd mały 1C - Agnieszka Juncewicz
  A. JUNCEWICZ
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1G - Stanisław Michalkiewicz
  S. MICHALKIEWICZ
  [redaktor]
  “Nie bójcie się prawdy”
 • PL Slajd mały 1E - Jerzy Zięba
  J. ZIĘBA
  [naturoterapeuta]
  “Ukryte Terapie”
 • PL Slajd mały 1D - Tadeusz Rolnik
  T. ROLNIK
  [rolnik ekologiczny]
  “Cała Polska piecze chleb” LINK
 • PL Slajd mały 1I - Justyna Socha
  J. SOCHA
  [działaczka społeczna]
  “STOP NOP” LINK
 • PL Slajd mały 1H - Grzegorz Braun
  G. BRAUN
  [reżyser, polityk]
  “Wiara, Rodzina Własność” LINK
 • PL Slajd mały 1B - Mariusz Budrowski
  M. BUDROWSKI
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
Custom

HOMEOSTAZA

Chcesz odzyskać zdrowie, które odebrał Ci system? Wyeliminuj z diety:

 • mleko
 • cukier
 • białą pszenicę

czytaj więcej