Jak powstaje nowotwór i czy promowane przez medycynę leczenie w postaci chemioterapii, radioterapii oraz chirurgii jest jedyną metodą walki z rakiem? A może nasi bliscy nie muszą przedwcześnie odchodzić z tego świata.

 

Jak powstaje rak? W ludzkim organizmie jest ok. 100 000 000 000 000 000 000 (sto trylionów) komórek, które się przemnażają. Ok. 60 000 000 000 (60 miliardów) komórek umiera każdego dnia. W ich miejsce tworzą się oczywiście nowe komórki, a te obumarłe są wydalane z organizmu. Co raz częściej zdarza się, że komórki mutują i tak jakby zapominają, że mają obumrzeć. Komórki zamiast zostać wydalone zaczynają tworzyć nowotwór. Wyróżniamy 3 główne grupy czynników rakotwórczych: stres, związki toksyczne i niedożywienie. Jeśli chodzi o pierwszy czynnik to chodzi bardziej o stres długotrwały związany ze stratą kogoś bliskiego, rozwód, utratę pracy, bankructwo itp.

Związki toksyczne dostarczane są do organizmu głównie przez pokarmy. Medycyna na choroby nowotworowe proponuje chemioterapię, ale to nie chemia jest Nam potrzebna, żeby wyzdrowieć. Organizmowi zaatakowanemu przez raka potrzebne jest przede wszystkim dożywienie komórek oraz związki takie jak sulforafan. Sulforafan występuje w warzywach kapustnych, ale głównie kumulowany jest w kiełkach brokułów. Sulforafan odcina naczynia krwionośne, które dostarczają pożywienie dla rozwoju raka.

Związki toksyczne znajdują się w naszym pożywieniu. Mamy 3 główne grupy pokarmów, które powodują zachorowania na nowotwory, a później ich rozwój, który co raz częściej doprowadza do śmierci. Są to: mięso, mleko i cukier.

Mięso zawiera azotany, które dodawane są po to, aby przedłużyć jego tzw. "życie półkowe". Mięso zachowuje świeży wygląd na półce sklepowej. Dodatkowo do konserwacji stosuje się formaldehyd. Jego roztwór w wodzie zwany formaliną służy do konserwowania zwłok. Nazywając rzeczy po imieniu można stwierdzić, że mięso to zwłoki, które trzeba zakonserwować. Zwierzęta hodowane we współczesnym przemyśle mięsnym są szpikowane hormonami dla szybszego ich wzrostu. Te hormony są kolejnym czynnikiem rakotwórczym. Zwierzęta są karmione pokarmem modyfikowanym genetycznie. 90% kukurydzy i soi na świecie jest produkowane jako pożywienie GMO dla zwierząt. Kolejnym szkodliwym związkiem jest dekstroza - cukier dodawany do mięsa po to, aby uzależnić klienta. Jedząc mięso, a szczególnie w postaci przetworzonej jesteśmy narażeni na choroby nowotworowe.

Badania dowodzą, że mleko w sposób bezpośredni wpływa na raka prostaty, raka piersi czy raka narządów rodnych. Tego typu badania są robione przez niezależnych naukowców, ale nie mogą się przebić do opinii publicznej ze względu na to, że media i farmacja mają swoich naukowców, którzy za odpowiednie granty będą karmić nas bzdurami, tylko po to, aby system mógł na Nas zarabiać. Nikomu u władzy nie zależy, aby nowotwory leczyć w prosty sposób, bo przemysł chemioterapii jest warty miliardy dolarów.

Cukier jest paliwem dla raka. Komórki nowotworowe rozwijają się bardzo szybko ponieważ pobierają 10-12 razy więcej cukru niż normalna komórka. Glukoza, która jest w naszym organizmie dostaje się do komórek nowotworowych przez nowo zbudowany układ krwionośny i przez to nowotwór wzrasta.

Czego powinniśmy unikać? Każde jedzenie przetworzone wpływa na rozwój nowotworów. Alkohol, papierosy i używki pobudzają nowotwór do wzrostu oraz osłabiają organizm. Równie szkodliwy jest fluor dodawany do past i do wody.

Soda oczyszczona tworzy w żołądku zasadowe/alkaliczne środowisko podczas gdy powinno to być środowisko kwaśne. Kwaśne środowisko sprzyja przyswajalności wartości odżywczych i eliminowaniu patogenów. Dodatkowo należy wykluczyć cukier, kawę i mąkę. Mąka zawiera akrylomid - związek rakotwórczy. Równie szkodliwe jest farbowanie włosów, którego należy unikać. Niekorzystne oddziaływanie na nasz organizm ma również sód i wapń zawarte w wodzie.

Według doktora Leonarda Coldwella każdy rodzaj nowotworu można wyleczyć w ciągu 2-12 tygodni. Ważnym elementem w procesie leczenia jest pozbycie się kwasicy. Ciało musi być alkaliczne i bogate w tlen. Można to uzyskać poprzez picie zielonych soków z dużą zawartością chlorofilu. W chwili gdy ciało stanie się alkaliczne to rak się zatrzyma. Może to zająć kilka dni lub kilka tygodni, ale jest skuteczne.

Współczynnik pH w organizmie może przyjmować wartości od 0 do 14. Wartość neutralna to 7. Alkaliczność uzyskuje się, gdy pH jest większe niż 7 (optymalna wartość = 7,34). W fazie leczenia ten współczynnik należy podnieść do 7,5.

Znane są terapie tlenowe, które polegają na wyjęciu krwi, następnie na jonizacji i utlenianiu, a potem wprowadzeniu jej z powrotem. Po 12 cyklach mamy nową krew jak u noworodka. Wychodząca krew jest czarna, a po utlenieniu staje się różowa. To jest jak legalny doping. Lekarze w Europie stosują dożylne wstrzykiwanie witaminy C (100cm3 - 3 razy w tygodniu). Guzy potrafiły zniknąć w przeciągu kilku dni. Witamina C jest potężna. Jest jednym z najlepszych środków leczniczych na świecie. Dzięki niej można wyleczyć wszystkie choroby układu krążenia. Koncerny chcą ją wycofywać, zrobić z niej lek na receptę w postaci syntetycznej, czyli tej słabo działającej. Podobnie zrobiono z witaminą E, która leczy problemy z ciśnieniem. Witamina E w postaci syntetycznej nie działa. Chemikalia nie działają. Problemy rozwiązuje natura. Jeśli coś nie istniało 100 lat temu (chemikalia) to nie potrzebujemy tego dzisiaj.

Jeśli chcemy pomóc komuś w walce z rakiem to zaproponujmy weganizm lub witarianizm (jedzenie surowej żywności). Surowej żywności nie należy kojarzyć z brakiem ciepłego jedzenia, ponieważ pokarmy możemy suszyć w dehydratorze w temperaturze do 48oC. Dodatkowo zaleca się pić ~4 litry wody z 1/2 łyżeczki soli morskiej codziennie. Potrzebujemy soli dla każdej czynności życiowej, potrzebna jest elektryczność. Jeśli brakuje soli to mamy problem z ciśnieniem krwi. Ludzie myślą, że sól jest zła, a jest zupełnie odwrotnie. Ludzie mówią o soli kuchennej, która składa się z 1/3 szkła, 1/3 piasku i 1/3 soli. Szkło i piasek rysują arterie, które zaczynają krwawić.

Wtedy cholesterol powstrzymuje krwawienie. Mówi się, że cholesterol jest powodem wysokiego ciśnienia ponieważ zatyka żyły. To jest absurd. Nie umiera się z nadmiaru cholesterolu tylko z jego niewystarczającej ilości. Ludzie z poziomem cholesterolu 600 są całkowicie zdrowi. Osobom poparzonym daje się 20-25 jajek na twardo dziennie ponieważ cholesterol może odbudować nowe, zdrowe komórki bardzo szybko. Optymalny poziom cholesterolu to łącznie 250. Mówią, że lipoproteina niskiej i wysokiej gęstości to cholesterol dobry i zły. Ale to nie jest cholesterol tylko proteina, która transportuje cholesterol. Lekarze to ludzie, którzy mają najkrótszą długość życia (56 lat), największy wskaźnik samobójstw, najwyższy wskaźnik nadużycia narkotyków. A ludzie idą do tych lekarzy i proszą o receptę dla długie szczęśliwe życie. Przemysł farmaceutyczny to biznes warty biliony dolarów. Zadajmy sobie pytanie czy tym ludziom zależy na zdrowiu człowieka? Zdrowy człowiek to nie klient.

 

Żródła:

Jak powstaje rak ?

Dr Leonard Coldwell - Każdy rodzaj raka może być wyleczony w ciągu tygodni [PL]

 

Informacje przekazywane w tym artykule mogą być niezgodne z ogólnym poziomem wiedzy akademickiej. Redakcja strony podejmuje próbę uświadomienia ludzi w wielu aspektach naszego życia.

Wszelkie uwagi do treści artykułu proszę zgłaszać w formularzu kontaktowym poprzez kliknięcie w nazwę autora poniżej lub na Facebooku.

 • PL Slajd mały 1A - Hubert Czerniak
  H. CZERNIAK
  [lekarz]
  "Włączamy myślenie"
 • PL Slajd mały 1G - Stanisław Michalkiewicz
  S. MICHALKIEWICZ
  [redaktor]
  “Nie bójcie się prawdy”
 • PL Slajd mały 1B - Mariusz Budrowski
  M. BUDROWSKI
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1E - Jerzy Zięba
  J. ZIĘBA
  [naturoterapeuta]
  “Ukryte Terapie”
 • PL Slajd mały 1D - Tadeusz Rolnik
  T. ROLNIK
  [rolnik ekologiczny]
  “Cała Polska piecze chleb” LINK
 • PL Slajd mały 1F - Jerzy Jaśkowski
  J. JAŚKOWSKI
  [lekarz]
  “Depopulacja Polski trwa”
 • PL Slajd mały 1H - Grzegorz Braun
  G. BRAUN
  [reżyser, polityk]
  “Wiara, Rodzina Własność” LINK
 • PL Slajd mały 1I - Justyna Socha
  J. SOCHA
  [działaczka społeczna]
  “STOP NOP” LINK
 • PL Slajd mały 1C - Agnieszka Juncewicz
  A. JUNCEWICZ
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
Custom

HOMEOSTAZA

Chcesz odzyskać zdrowie, które odebrał Ci system? Wyeliminuj z diety:

 • mleko
 • cukier
 • białą pszenicę

czytaj więcej