Kilka słów o administratorze serwisu. Jestem osobą, która do pewnego momentu żyła jak większość ludzi. Byłem przekonany o słuszności systemu, którego częścią jest każdy z Nas.

Złe intencje systemu nie wchodziły w grę. Wiedziałem, że istnieją pojedyncze jednostki, które dla zysku zrobią wszystko włącznie z zamordowaniem drugiego człowieka. Ale do głowy mi nie przychodziło, że wąskie elity mogą zapanować nad całym systemem zdrowia lub nad ważnymi politykami. Nie byłem sobie w stanie wyobrazić, że Wikipedia może podawać informacje nieprawdziwe lub stronnicze.

W serwisie pojawi się wiele informacji, które są dostępne w internecie, głównie w serwisie Youtube, ale postaram się je przekazać w inny bardziej przystępny sposób. Nie jest to typowy portal z bieżącymi aktualnościami, a bardziej takie kompendium wiedzy i opinii. Utworzone artykuły mogą być uzupełniane lub zmieniane jeśli na światło dzienne wyjdą nowe fakty, ale chcę zastosować regułę: jeden temat = jeden artykuł.

Tematyka serwisu głównie opiera się na zdrowiu, które skutecznie i bezproblemowo zabiera Nam system. Dodatkowo chcemy poruszyć tematy geoinżynieryjne, religijne i polityczne. W wielu miejscach będą przytaczane wypowiedzi osób, dzięki którym inaczej patrzę na otaczający Nas świat. Oczywiste jest to, że dany ekspert może mieć inne poglądy w temacie, który nie jest jego specjalnością od osoby, która ten temat bada dogłębnie. Na przykład Pan Stanisław Michalkiewicz zajmuje się w 100 procentach polityką i w temacie zdrowia ufa medycynie konwencjonalnej. Nie zmienia to faktu, że warto skorzystać z jego wiedzy na temat gospodarki. Szerszy zakres tematyki poszczególnych działów można zobaczyć przechodząc do następnego artykułu.

Stworzona została mapka na której zaznaczamy gospodarstwa ekologiczne, tak aby każdy mógł zobaczyć czy w jego okolicy można kupić zdrową żywność. Dodatkowo została stworzona sekcja z ważnymi wydarzeniami. Będzie można zobaczyć, gdzie w najbliższym czasie będą konferencje, wykłady lub protesty.

Strona działa na zasadzie non-profit. Koszty hostingu pokrywane są z prywatnych pieniędzy administratora serwisu.

Jeśli chcesz być częścią tego projektu to koniecznie Napisz do Administratora.

 

 

 • PL Slajd mały 1B - Mariusz Budrowski
  M. BUDROWSKI
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1H - Grzegorz Braun
  G. BRAUN
  [reżyser, polityk]
  “Wiara, Rodzina Własność” LINK
 • PL Slajd mały 1E - Jerzy Zięba
  J. ZIĘBA
  [naturoterapeuta]
  “Ukryte Terapie”
 • PL Slajd mały 1D - Tadeusz Rolnik
  T. ROLNIK
  [rolnik ekologiczny]
  “Cała Polska piecze chleb” LINK
 • PL Slajd mały 1G - Stanisław Michalkiewicz
  S. MICHALKIEWICZ
  [redaktor]
  “Nie bójcie się prawdy”
 • PL Slajd mały 1C - Agnieszka Juncewicz
  A. JUNCEWICZ
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1A - Hubert Czerniak
  H. CZERNIAK
  [lekarz]
  "Włączamy myślenie"
 • PL Slajd mały 1F - Jerzy Jaśkowski
  J. JAŚKOWSKI
  [lekarz]
  “Depopulacja Polski trwa”
 • PL Slajd mały 1I - Justyna Socha
  J. SOCHA
  [działaczka społeczna]
  “STOP NOP” LINK
Custom

HOMEOSTAZA

Chcesz odzyskać zdrowie, które odebrał Ci system? Wyeliminuj z diety:

 • mleko
 • cukier
 • białą pszenicę

czytaj więcej