Politycy, media oraz szkoły straszą ludzi efektem cieplarnianym i wzrostem dwutlenku węgla w atmosferze. Czy dwutlenek węgla jest zły czy dobry?

Gdy lekarz poprosi, abyśmy głęboko oddychali to po chwili kręci Nam się w głowie. Wydawałoby się, że większa dawka tlenu spowoduje, że poczujemy się lepiej, a jest zupełnie odwrotnie. Za to chwilowe gorsze samopoczucie odpowiada spadek dwutlenku węgla - hipekapnia. Aby hemoglobina mogła oddać tlen tkankom obwodowym musi być dwutlenek węgla.

Dwutlenek węgla jest ważniejszy dla roślin niż światło, sole mineralne i woda. Największy wzrost rośliny następuje wtedy gdy jest dużo dwutlenku węgla. Eksperymenty dowodzą tego, że z jednego krzaka pomidora można uzyskać kilka ton tego warzywa. Wystarczy więcej dwutlenku węgla i mniej ultrafioletu. Mainstreamowe media o tym nie mówią. Wmawia się Nam, że przez efekt cieplarniany zanikają ośnieżone szczyty Kilimandżaro. Skoro tam najniższa temperatura jest na poziomie -14°C to nie można mówić o topieniu się lodowców, ale ewentualnie o sublimacji. Jeśli jest duży nacisk to w niskich partiach jest cieplej i stąd taki efekt. Nikt nie wspomina o opadach, które bilansują tę strukturę.

Pokazują Nam, że lody Arktyki się zmniejszają. O ile na wybrzeżu zachodnim się zmniejsza to po drugiej stronie się zwiększa, ale o tym już nikt nie wspomina. Robią z ludzi idiotów pokazując jedną stronę medalu. W chwili obecnej stężenie dwutlenku węgla to ~0,02% (200ppm). Jeśli to stężenie spadłoby do poziomu 0,015% (150ppm) to w takich warunkach nie byłoby życia ani roślin, ani ludzi. Gdyby na Ziemi przestałyby wybuchać wulkany to nasze życie byłoby zagrożone. Podczas wybuchu wulkanu Eyjafjallajökull w 2010 roku w atmosferę zostało wyrzucone tyle dwutlenku węgla ile cała nasza współczesna cywilizacja wytwarza przez 100 lat, a mimo to ten wybuch wulkanu na Islandii nie był w żaden sposób tragiczny w skutkach dla ludzi.

Wykresy klimatologów (czyt. naukowców na usługach koncernów) przewidywały ogromne wzrosty temperatury, jednak w rzeczywistości nic takiego nie miało miejsca. Grenlandia została osiedlona przez Wikingów jako zielony ląd (green land) kilkaset lat temu. Teraz 81% powierzchni tej największej wyspy na świecie pokryte jest przez lodowiec.

Do opinii publicznej docierają wycinki danych tematów - mówią walczmy z tym lub z tamtym nie pokazując całości zagadnienia. Polska jest krajem bazującym na energetyce węglopochodnej. 3/4 Polski leży na terenach geotermicznych. Wystarczy głębsze wwiercenie oraz fotowoltaika i można mieć darmowe ogrzewanie domu. Można być niezależnym od importerów gazu i ropy. Polska produkuje mniej dwutlenku węgla niż Niemcy i Francja, ale to nam się ogranicza jego emisję. Po I wojnie światowej Rosja i Niemcy podpisały umowę, żeby Polska się nie odrodziła. Dokumenty skradli bracia Lutosławscy i przekazali je kardynałowi Aleksandrowi Kakowskiemu za co zostali skazani na śmierć. Inne kraje chcą zdobyć nasz teren ze względu na dużą ilość zasobów naturalnych.

Za czasów PRL wydobywaliśmy ropę w Karlinie. Sowieci twierdzili, że to jest to samo źródło z którego oni czerpią, a że był to schyłek PRL-u to skończyło się na kontrolowanym zniszczeniu źródła wydobycia. Ten sam uskok na którym położone jest Karlino ciągnie się, aż do Kataru. Płacimy za gaz z Rosji najwięcej w całej Europie. Polska jest 3. producentem srebra na świecie. Wszystko wysyłamy za granicę jako państwo niewolnicze, aby za chwilę kupować to srebro w postaci monet o 50% jako kruszec inwestycyjny. Dlaczego nie można byłoby go produkować w Polsce?

Niemcy chcą kupić nasze kopalnie. Dlatego kolejne rządy "warszawskie" niszczą polskie górnictwo, aby wydawało się że jest nierentowne i żeby sprzedać je za bezcen.

Po godzinie pobytu w komorze hiperbarycznej ilość komórek macierzystych zwiększa się o 100%. Organizm staje się bardziej wydolny oraz zdolny do szybkiej regeneracji. Środowisko występujące w komorze hiperbarycznej może wyprowadzić ludzki organizm z chorób, które powszechnie uznawane są za nieuleczalne np. stan po udarze. Najbardziej optymalny poziom dwutlenku węgla to 1,3% (13000ppm). Innym ważnym składnikiem jest wodór. W atmosferze stężenie wodoru to 0,00005% (0,5ppm). W komorze hiperbarycznej jest 0,5-1,0% (5000-10000ppm). Pobyt w komorze hiperbarycznej może zwiększyć długość telomerów o 10%, czyli zwiększyć długość życia o 10%. Poziom tlenu na poziomie nie 21%, ale 31%. Ciśnienie nie 1000, a 1500hPa.

Istnieje teoria dr Jana Pokrywki, że takie warunki atmosferyczne panowały w Edenie. Stary Testament, Sumeryjskie listy królów i Epos o Gilgameszu mówią o tym, że ludzie żyli kiedyś po kilkaset lat. Matuzalem żył 969 lat. Większość ludzi uważa to za wymysły historyków i za legendy, ale warto zauważyć, że Troja kiedyś też była tylko legendą. Wieża Babel miała być historyczną legendą dopóki nie wykopano miasta Ur (pierwsze miasto po potopie).

Dlaczego nikomu nie zależy na Naszym zdrowiu? Dlaczego nie mówi się Nam, że powinniśmy mieć kontakt bosą stopą z Ziemią? Mówią o tym raczej tylko lekarze holistyczni. W USA ludzie odwiedzają częściej lekarzy medycyny nierockefelerowskiej niż medycyny rockefelerowskiej. Wytyczne WHO dla europejskich lekarzy mówią o tym, aby łączyć medycynę klasyczną z medycyną holistyczną. Problem w tym, że łączenie różnych metod w leczeniu raka polega na tym, że łączy się chirurgię, chemioterapię i radioterapię. W Polsce zabierane jest prawo do wolności wyboru metody leczenia danej choroby. W Niemczech jeśli chcemy się leczyć akupunkturą, homeopatią czy ziołolecznictwem to służba zdrowia ma obowiązek za to zapłacić. W Polsce Ministerstwo Zdrowia uważa Polaków za stado baranów, które nie mogą decydować o swoim losie. Terapie, które są 10 razy tańsze są skuteczniejsze od tych, które proponuje Nam system.

James Hansen w 1988 roku przedstawił w Kongresie USA straszą prognozę ocieplenia klimatu. Do 2000 roku nakazano zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Jednak badania temperatury powietrza wykazały, że nie odnotowano jakichś znaczących zmian. Mówią o amplifikacji spowodowanej wzrostem dwutlenku węgla, czyli o tym, że podgrzeje się powietrze, głównie na równiku i na wysokości ok. 10km powstanie punkt zapalny. Balony badające środowisko na tych wysokościach nie wykazały jednak żadnych zmian. Mówią o tym, że wody będą się nagrzewać w oceanach. Jednak w 2003 uruchomiono system ARGO - system automatycznych sond do pomiarów temperatury i zasolenia oceanów. W 2008 roku było to ok. 3000 sond badających wody na całym świecie. System nie wykazał żadnego wzrostu temperatury.

Nauczyciele uczą o efekcie cieplarnianym, ale coraz więcej z nich już wie, że są to bzdury i mówią o tym w prywatnych rozmowach. Dlaczego w szkołach ogłupia się dzieci? Bo głupim społeczeństwem łatwiej sterować. Mówią, że trwa walka z dwutlenkiem węgla i dlatego trzeba zamknąć polskie kopalnie. Istnieje polski projekt zgazowania węgla pod ziemią. Zgazowanie węgla może odbywać się niedalekiej odległości od miejsca jego wydobycia. Istnieją różne nowe technologie, ale w tym kraju nie mogą się przebić. Za Jaruzelskiego było 2,3% PKB na naukę - za tamtych wstrętnych komunistycznych czasów. W tej chwili jest tylko 0,3%.

Współcześni naukowcy muszą spoglądać w stronę koncernów. Jakakolwiek praca przeciwna koncernom stawia naukowca w sytuacji, w której może tylko pomarzyć o następnym grancie. Jeśli ktoś zakłamuje rzeczywistość to może chodzić tylko o pieniądze.

 

Artykuł opracowano w oparciu o wypowiedzi dr Czerniaka: 

dr Hubert Czerniak - Dwutlenek węgla
dr Hubert Czerniak - Globalne Ocieplenie
dr Hubert Czerniak - Komora Hiperbaryczna

Niestety filmy zostały usunięte z serwisu Youtube.

 

Informacje przekazywane w tym artykule mogą być niezgodne z ogólnym poziomem wiedzy akademickiej. Redakcja strony podejmuje próbę uświadomienia ludzi w wielu aspektach naszego życia.

Wszelkie uwagi do treści artykułu proszę zgłaszać w formularzu kontaktowym poprzez kliknięcie w nazwę autora poniżej lub na Facebooku.

 

Prosty dowód na to, że Ziemia nie jest kulą może uzyskać każdy.

ZOBACZ

 

 • PL Slajd mały 1F - Jerzy Jaśkowski
  J. JAŚKOWSKI
  [lekarz]
  “Depopulacja Polski trwa”
 • PL Slajd mały 1D - Tadeusz Rolnik
  T. ROLNIK
  [rolnik ekologiczny]
  “Cała Polska piecze chleb” LINK
 • PL Slajd mały 1C - Agnieszka Juncewicz
  A. JUNCEWICZ
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1E - Jerzy Zięba
  J. ZIĘBA
  [naturoterapeuta]
  “Ukryte Terapie”
 • PL Slajd mały 1I - Justyna Socha
  J. SOCHA
  [działaczka społeczna]
  “STOP NOP” LINK
 • PL Slajd mały 1A - Hubert Czerniak
  H. CZERNIAK
  [lekarz]
  "Włączamy myślenie"
 • PL Slajd mały 1B - Mariusz Budrowski
  M. BUDROWSKI
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1G - Stanisław Michalkiewicz
  S. MICHALKIEWICZ
  [redaktor]
  “Nie bójcie się prawdy”
 • PL Slajd mały 1H - Grzegorz Braun
  G. BRAUN
  [reżyser, polityk]
  “Wiara, Rodzina Własność” LINK
Custom

HOMEOSTAZA

Chcesz odzyskać zdrowie, które odebrał Ci system? Wyeliminuj z diety:

 • mleko
 • cukier
 • białą pszenicę

czytaj więcej