To co zwykły człowiek może zobaczyć pod pojęciem geoinżynierii to smugi chemiczne (ang. chemical trails, w skrócie chemtrails).

Strony amerykańskie podają, że chemtrails pojawiły się na niebie w latach 70-tych XX wieku. Bardzo łatwo odróżnić je od smug kondensacyjnych, które zanikają 100-200 metrów za samolotem. Smuga chemiczna jest cienka za samolotem i z czasem rozszerza się nawet do kilku kilometrów. Obecnie zmniejszono wielkość cząsteczki. Dawniej smugi były widoczne 3-4 godziny po rozpyleniu. Obecnie po ok. 30 minutach smuga znika, ale na niebie robi się delikatna mgła. Widać wyraźnie, że znika błękit nieba.

Rządy tłumaczą te działania walką z globalnym ociepleniem. Jednak globalne ocieplenie to fikcja wymyślona przez polityków z Al'em Gore na czele.

zobacz artykuł: Efekt cieplarniany

O toksyczności danego pierwiastka dowiadujemy się z opóźnieniem. Najpierw wychodzi to na zwierzętach mniejszych - giną pszczoły, a po kilku latach choroby pojawiają się u człowieka. Opryski na niebie były widoczne w USA w latach siedemdziesiątych, a dekadę później zaczęły tam ginąć pszczoły. Pszczoły w niektórych gatunkach zapylają 100% upraw. Rolnicy amerykańscy sprowadzali pszczoły z Kanady ponieważ różnica okresu zapylania wynosi tylko kilka tygodni. Fakt ten ujrzał światło dzienne ponieważ wydarzył się wypadek w jednym z takich transportów. Ciężarówka z kilkoma tysiącami uli i 17 milionami pszczół rozbiła się na trasie. Lokalne władze i media zrobiły szum, ale szybko zainterweniowało wojsko i temat ucichł. Jednak już wtedy wyszło na jaw, że pszczoły giną.

Obecnie tworzy się sztuczne pszczoły, które są w stanie zapylać uprawy.

W Chinach powstał nawet zawód zapylacza, a zatrudnienie znalazło już kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

Kolejnym przykładem jest Wojna Bałkańska, gdzie po kilku latach po inwazji amerykańskiej na Jugosławię zaczęły ginąć pszczoły. Podobnie było w Gruzji. Po zastosowaniu opylania w celu ułatwienia działań wojskowych po 2-3 latach pszczoły zaczęły ginąć. W Polsce smugi chemiczne znamy od 2003 roku, więc nie można tego łączyć z działalnością Unii Europejskiej. Są to działanie wyznaczone przez NATO do którego Polska przystąpiła w 1999 roku.

Dr Jerzy Jaśkowski wystosował pismo do Ministerstwa Obrony Narodowej z pytaniami o smugi chemiczne:

- kto i na jakiej postawie wydaje zezwolenie na tego typu loty?

- kto i kiedy opracował dokument zwany ocena oddziaływania na środowisko takich smug?

- kto i z jakiej puli finansuje te loty?

- kto sprowadza do Polski ten pył, który się rozsypuje?

- kto kontroluje zawartość beczek umieszczonych w samolotach?

Dowódca Sił Powietrznych odpisał, że nie posiada informacji na ten temat! Podobna odpowiedź została przesłana z wojewódzkich oddziałów Instytutu Ochrony Środowiska oraz z Sanepidu. Pytanie czy te służby służą Narodowi Polskiemu? Wypowiedzi osób uchodzących za ekspertów w tej dziedzinie są żenujące i infantylne. W Katyniu wymordowano 75% polskich profesorów, 56% polskich lekarzy i 28% polskich inżynierów. Po 3 pokoleniach nie uzyskaliśmy jeszcze tej samej jakości jaką mieliśmy przed wojną.

W skład smug chemicznych wchodzą ferromagnetyki (chrom, żelazo, magnez, mangan, nikiel) oraz inne pierwiastki (aluminium, bar, bor, miedź, ołów, stront, wanad). Aluminium to metal, który uszkadza centralny układ nerwowy wywołując m.in. chorobę Alzheimera.

Wszelkiego rodzaju normy toksyn są obliczane dla układu pokarmowego. Natomiast układ oddechowy jest inaczej zbudowany niż układ pokarmowy, który zawiera 75% przeciwciał i może neutralizować toksyny. Układ oddechowy zbudowany jest z cienkich błon, aby tlen mógł łatwo przechodzić do krwi. Wraz z tlenem przechodzi również aluminium i inne toksyny. Nasz system ochrony zdrowia w ogóle nie bierze tego pod uwagę. Nikt nie zajmuje się przewlekłymi zatruciami. Mamy tylko katedry, które zajmują się zatruciami ostrymi. Jeżeli lekarz podejrzewa u pacjenta stan zapalny spowodowany np. ołowiem to z powodu braku laboratoriów chemicznych nie ma gdzie wykonać takich badań.

W Stanach Zjednoczonych od lat dziewięćdziesiątych występuje choroba Morgellonów. Pierwsze opryski miały duże cząsteczki, które wywoływały owrzodzenia skóry. Powstawały ropnie, z których wyciągano nitki o strukturze elektronicznej. Zjawisko bada instytut Clifford'a Carnicom'a - Carnicom Institute. Podobne zjawiska zaobserwowali lekarze bałkańscy i gruzińscy. Prawdopodobnie w najbliższych latach takie zmiany nastąpią w Polsce.

Nie wykonuje się żadnych badań nad stężeniem toksycznych pierwiastków w otoczeniu człowieka. Przyjęte normy są dla ludzi dorosłych. Nie wiadomo jakie będą skutki dla dzieci. Skazujemy najmłodsze pokolenie na skrócenie czasu życia. Dziecko dostaje z powietrza 50 000 % większą dawkę aluminium niż ta bezpieczna. Dodatkowo wstrzykuje się ten pierwiastek przez przymusowe szczepienia. Mózg dziecka zostaje ograniczony w rozwoju.

Cicha wojna, która się toczy w umysłach ludzkich powoduje, że ludzie przestają sobie zdawać sprawę z tego co jest rzeczywistym zagrożeniem, a zaczynają wierzyć w zagrożenia urojone. Te zagrożenia są łatwe w manipulacji. Po kilkukrotnych zmianach zagrożenia urojonego człowiek przestaje wierzyć w cokolwiek, popada w negację i staje się niewolnikiem systemu. Niewyedukowane społeczeństwo bez wiedzy chemicznej i fizycznej łatwo daje się podejść tylko zmianą formy. Walka z geoinżynierią zaczęła się 20 lat temu w USA, a w Polsce mamy jeszcze wielu dziennikarzy, publicystów i urzędników, którzy negują istnienie tego zjawiska i tłumaczą je w absurdalny sposób.

Możemy stwierdzić, że większość tajnych projektów wojskowych wymknęło się spod kontroli społecznej. Konsekwencje mogą być następujące:

- wzrost chorób nowotworowych

- wzrost chorób układu oddechowego

- zmiany psychiczne u ludzi

W 2017 roku w audycji "Rozmowy Niedokończone" na antenie Radia Maryja ówczesny Minister Środowiska Jan Szyszko został zapytany o opryski, czyli rozpylanie megaton aluminium pod pretekstem walki z globalnym ociepleniem. Padło pytanie o zdrowotność ludzi i długoterminowe konsekwencje tych działań. Minister oznajmił, że nie ma dokładnych informacji. Jeszcze jako poseł złożył interpelację w tej sprawie. Stwierdza, że można poczytać o tych niepokojących informacjach głównie na stronach internetowych anglojęzycznych. Minister stwierdza, że być może służy to badaniom klimatycznym lub są to działania niebezpieczne dla człowieka. Ale ostatecznie minister nie może się wypowiedzieć w tym temacie. Minister Środowiska w 40-milionowym kraju nie ma pojęcia co rozpylają samoloty NATO nad terytorium Polski. Państwo z dykty?

 

Galeria:

 

 

Źródła:

prisonplanet.pl "Geoinżynieria. Cicha wojna."

jw. - fragment o chemtrails

Rozmowy Niedokończone - Minister Jan Szyszko o CHEMTRAILS

 

Informacje przekazywane w tym artykule mogą być niezgodne z ogólnym poziomem wiedzy akademickiej. Redakcja strony podejmuje próbę uświadomienia ludzi w wielu aspektach naszego życia.

Wszelkie uwagi do treści artykułu proszę zgłaszać w formularzu kontaktowym poprzez kliknięcie w nazwę autora poniżej lub na Facebooku.

 

Politycy, media oraz szkoły straszą ludzi efektem cieplarnianym i wzrostem dwutlenku węgla w atmosferze.

Czy dwutlenek węgla jest zły czy dobry?

ZOBACZ

 

 • PL Slajd mały 1F - Jerzy Jaśkowski
  J. JAŚKOWSKI
  [lekarz]
  “Depopulacja Polski trwa”
 • PL Slajd mały 1C - Agnieszka Juncewicz
  A. JUNCEWICZ
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1I - Justyna Socha
  J. SOCHA
  [działaczka społeczna]
  “STOP NOP” LINK
 • PL Slajd mały 1E - Jerzy Zięba
  J. ZIĘBA
  [naturoterapeuta]
  “Ukryte Terapie”
 • PL Slajd mały 1A - Hubert Czerniak
  H. CZERNIAK
  [lekarz]
  "Włączamy myślenie"
 • PL Slajd mały 1B - Mariusz Budrowski
  M. BUDROWSKI
  [projekt]
  “Odmładzanie na Surowo”
 • PL Slajd mały 1H - Grzegorz Braun
  G. BRAUN
  [reżyser, polityk]
  “Wiara, Rodzina Własność” LINK
 • PL Slajd mały 1G - Stanisław Michalkiewicz
  S. MICHALKIEWICZ
  [redaktor]
  “Nie bójcie się prawdy”
 • PL Slajd mały 1D - Tadeusz Rolnik
  T. ROLNIK
  [rolnik ekologiczny]
  “Cała Polska piecze chleb” LINK
Custom

HOMEOSTAZA

Chcesz odzyskać zdrowie, które odebrał Ci system? Wyeliminuj z diety:

 • mleko
 • cukier
 • białą pszenicę

czytaj więcej